Aras Kargo ile %25 ve %15 İndirim Kodları

0
524

Aras kargo ile gönderilerinizi daha uygun fiyatlara artık kolaylıkla kargolayabilirsiniz. Özellikle ayda yılda 1 kere kargonuz var ve bu kargonuzu en uygun fiyatla göndermek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin..

Aras kargo müşterilerin belirli dönemlerde yıllık kullanabilecekleri şekilde indirim kuponları dağıtıyor. Bunlardan birisi de kısa bir zaman önce resmi sitesinden duyurduğu mobil uygulaması için geçerli %15 ve bilgi güncellemesi sonrasında verdiği %25’lik bir indirim kodu.

Aras Kargo İndirim Kodu Almak için ne yapmamız gerekir?

Öncelikle Google Play veya Play Store’dan Aras Kargo uygulamasını indirip, kuruyoruz. Uygulamayı kurduğumuz da açılan ekran da bize %15’lik indirim kuponunu verdiğini gösteren bir mesaj açılacak. Burada %15 indirim kodunu alabilirsiniz.

Bilgi güncelleme kısmına girerek bilgilerinizi yazıp, güncelle dediğinde de hemen önünüze %25 indirim kodu çıkacak. Bu kodları 1 yıl süre içerisinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Açılan ekranda indirim kuponunu kaydedemedim? Nasıl kuponu bulabilirim.

Bazen panikle kapatabiliyoruz veya yanlışlıkla çıkış tuşuna basıyoruz. Böyle durumlarda kaybolan kodunuzu bulmak için uygulama içerisine girerek, Ayarlar > İndirim Kodları kısmına tıkladığınız da indirim kodunuzu görebileceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here