Honda NSX 4 Ay bekletecek!
 1. Anasayfa
 2. Haberler

Honda NSX 4 Ay bekletecek!

Türkiye yıllar sonra yepyeni bir süper spor otomobille daha tanışıyor. İstanbul Autoshow 2017 kapsamında show car olarak gösterilen Honda NSX, ekim ayında ilk sahibiyle buluşacak.

Biri 3.5 litrelik benzinli konvansiyonel motor, diğerleri ise elektrikli olmak üzere 4 motora sahip olan NSX, Japon otomotiv devinin zirve otomobili olacak.

Honda NSX 2017 800 4b

Türk tüketicilerin ilk kez Autoshow kapsamında görüp dokundukları yeni NSX modeli önümüzdeki aydan itibaren İstanbul, Ankara ve İzmir gibi belli yerlerdeki Honda bayilerinde de vitrine çıkarılacak. Her bayide 1 ay misafir olacak yeni NSX modelinin fiyatı kesin belli olmadı ama bu rakamın 400 500 bin AVRO arasında olması bekleniyor.

Honda Türkiye yöneticileri fiyatı aracın geniş seçenek listesinin belirleyeceğini söylüyorlar. Yeni NSX’de fren kaliperleri bile isteğe göre seramik ya da diye seçilebilecek. Süper sporcunun uzun bir seçenek listesi olacak. Yetkililer şu anda o listenin oluşturulması çalışmasını sürdürüyorlar.

4 ay sıra yazacak

Honda’nın Avrupa’da ilk satışa çıkaracağı 5 ülke arasına Türkiye’nin de girdiği yeni süper sporcusu NSX modeline sahip olmak kolay olmayacak. Bu otomobilden bu yıl Türkiye’Ye ayrılan kontenjan 3 adet. Gelen talebe göre bu rakamın üstüne çıkılmaya çalışılacak. Araca Autoshow’da da ilgi büyük oldu. Gelip, fiyatını öğrendikten sonra seçenek listesini isteyen müşteriler dahi olduğu öğrenildi.

NSX sahibi olmak isteyenlerin siparişi verdikten sonra en az 4 ay sıra beklemesi gerekiyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.