Honda Civic Çin’den Android Teyp Almak

Araçlarımızın olmazsa olmazı teyplerinizi ekranlı bir şekle çevirmek ve bunu yaparken mutlaka teknolojiye ayak uydurmak istiyorsanız, double teyp olarak halk arasında yayılmış androidli geniş ekran teyplerden mutlaka almalısınız.

Gelişen teknoloji ile telefon konuşmalarının yapıldığı, navigasyon uygulamalarının anlık trafik verilerini gösterdiği, klip ve diğer tüm görsel uzantıları destekleyebilen canlı televizyon izleten teyplere android dokunuşlar yapılarak artık çok farklı bir hal aldı.

Özellikle trafik yoğunluğunun canlı olarak veren harita uygulamaları ile artık yoğun trafikten farklı rotalar oluşturarak kaçar olduk.

İşte Aliexpress sayesinde alacağımız Honda Civic ve diğer Honda modellerine uygun double teyp / ekranlı teyp modelleri..

Tamamen android olan teypler, Türkçe dil desteklemekte ve işleyiş bakımından android bir telefon ile tüm özelliklere sahiptir. Ayrıca direksiyondan ses açma kapama gibi tüm ek özellikleri de çalıştırmaktadır.

Peki Honda Civic ve diğer honda modellerine uyum sağlayacak ekranlı akıllı teypleri nasıl çok uyguna alabiliriz?

Bu sorunun cevabı oldukça basit. Aliexpress artık en basit ürünleri ile alabileceğimiz bir toptancı sitesi haline geldi ve buradan aracımız kalitesi muazzam olan teypleri temin edebiliyoruz.

Honda FD6 Team grubumuzda bu işi kucaklayan kişilerden olan Metin Ciğerci, üyemiz aracılıyla 100’e yakın ekranlı  / androidli teyp yurt dışından oldukça uygun bir fiyata geldi. 150 TL kadar vergi ödendikten sonra alınan teyp her anlamda Türkiye piyasasına göre çok uygun fiyatlara gelmiş durumdadır.

Yönetici hakkında 50 makale
Honda markasına ait tüm modeller ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Lütfen yorum kısmını kullanarak bizlere iletilerinizi, sorunlarınızı paylaşın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*